Blog

  • Družite se sa nama i na društvenim mrežama!

U susret novom jutru!

Date: јануар 13, 2015 Author: vlada Categories: Blog, Vesti

Poštovani roditelji i dragi naši bebci, plivači,

Obaveštavamo vas da Baby Swim Club od 14.01.2015. do daljnjeg pauzira sa radom u Srbiji. Teška srca vam ovo pišemo jer znamo koliko smo zajedno uložili truda, volje, želje i ljubavi, ugradili u naš klub u protekle dve godine.

Nedostajaćete nam puno, kao i vaši najiskreniji osmesi, igra, pesma i prvi koraci, zaveslaji, u kojima smo svakodnevno zajedno uživali. Verujemo da su vama kao i nama zajednička jutra bila bogatija, vrednija za jedno Baby Swim Club predivno iskustvo!

Hvala vam na poverenju i što ste bili deo naše vesele priče.

Čim se otvori novi prostor, tj. uslovi za kvalitetan rad Baby Swim Club-a u Beogradu ili Srbiji, svakako ćemo vas informisati. U međuvremenu naš rad nastavljamo u toplijim krajevima.

Sajt i društvene mreže Baby Swim Club-a i dalje će živeti sa vama. Zato, vam i u buduće stojimo na raspolaganju, kao i do sada, za sva vaša pitanja, nedoumice, kada su bebe i prvi njihov susret sa vodom u pitanju. Naravno, ukoliko želite da podelite sa nama, vaša prva iskustva u vodi kroz sliku, priču ili snimak,  biće nam drago.

Vidimo se sigurno uskoro!!!

Mnogo vas voli i ljubi vaš Baby Swim Club!